Staycold HD690F-CE Single Hinge Door Freezer (Carbon Edition)
R32 979,85 incl. VAT
Product Information
Assembled Dimensions:2020H x 690W x 635D mm
Packaged Dimensions:2120H x 700W x 645D mm
Internal Dimensions:1380H x 600W x 510D mm
Capacity:530L
Net Weight:130kg
Shelving:5 Adjustable Shelves
Cooling Type:Forced Air
Refrigerant:R404
Climate Class:CC3
Temperature:Set-point below -18°C
Voltage:220V / 50Hz